Рада ліквідує КРАІЛ: фінансовий комітет підтримав ідею

КРАІЛ. Фото: Wikipedia

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що комітет Верховної Ради з фінансів податкової та митної політики підтримав важливий антикорупційний законопроєкт. Ідеться про зміни до деяких законів України щодо організації та проведення азартних ігор та лотерей. Про це урядовець написав у Telegram.

Передбачається, що Комісію з регулювання азартних ігор (КРАІЛ) ліквідують, натомість видачу ліцензій у сфері автоматизують. Якщо прибрати людський фактор, компанії зможуть отримувати ліцензію прозоро, і тільки за умови відповідності всім прописаним критеріям. Не буде лобіювання зі сторони зацікавлених осіб, а буде чіткий механізм.

Законопроєкт №9256 вже підтримала профільна комісія, і тепер документ очікує розгляду у Верховній Раді, а сам Федоров сподівається, що народні обранці проголосують за нього у першому читанні.

На законопроєкт вже відреагував народний депутат Данило Гетманцев. В соцмережах він написав, що зміни до законів про азартні ігри треба підтримати. За його словами, три роки тому створення КРАІЛ взагалі було фатальною помилкою. А помилки треба виправляти. 

Депутат вважає, що треба більш контролювати видачу ліцензій за допомогою онлайн-моніторінгу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *